Hakkımızda

SPOWER ENERJİ

SPOWER markası ile kendi alanında enerji ürünleri üreten ve ithal eden Spower Enerji ; 
UPS, Regülatör, Redresör, İnvertör ,Akü vb. ürün portföyü ile müşterilerine en kaliteli ürünleri , sonsuz hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Sürekli ve büyük bir hızla ilerleyen elektronik sektöründe, son kullanıcıya satış ve hizmet veren bir firma olarak başlayan firmamız, bugün Afrika , Asya ve çeşitli arap ülkelerinde ciddi ve profesyonel projelere imza atmıştır. Bunların başlıcaları, kamu sektörü, büyükelçilikler, Hastane ve okul projeleri, fabrikalardır. 
Şirketimizin Türkiye, Afrika ve Asya ayağında kapsamlı çözüm ortakları bulunmaktadır.

Firmamizin 2007 yilinda baslayan yurtdisi hayatinda 100 den fazla büyük proje bitirmiş olup tamamında kendi personelleri ve ürünleri kullanılmıştır.

Firmamız merkezi ups sistemlerinin bakım ve onarımında da hizmet sunmaktadır.
UPS vb diğer ürünlerimizi Yaygın Bayi-i ağı ve bayi koruma politikası ile son kullanıcıya sunmaktadır.
Firma prensipleri gereği her bayi ve müşterimiz bizim sorumluluğumuz altındadır.  

Firmamız merkezi ups sistemlerinin bakım ve onarımında da hizmet sunmaktadır.

Kendi markasıyla yola çıkıp, emin adımlarla ilerleyen kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, artan ivmeyle ve potansiyeliyle çalışmalarına devam etmektedir.
Gelişen teknolojiyi yakın takip altında tutan firmamız müşterilerine disiplin içerisinde önem vererek en teknolojik ve sağlıklı çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

7/24 Müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak belirleyen firmamız , konusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra vermiş olduğu ürün ve hizmetlerden müşterilerine maximum performans elde etmesini sağlamanın yanında, Düşük fiyat yüksek kalite ilkesine bağlı olarak ilerlemektedir.

Yeni projelerde birlikte olmak dileğiyle,