Spower Energy Kesintisiz Güç Kaynakları - Voltaj Regülatörü - Akü Grubu

GELECEĞİN EN SON TEKNOLOJİLERİ

Projeleriniz ve Müşterileriniz için En İyi Çözümler

Hakkımızda

Spower Energy "Forever Latest Technology"

Spower Olarak Yurt içi ve Yurtdışı Projelerinizde çözüm ortağınız. Satış sonrası servis ve yaygın bayilik ağı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

0 +
Business Year

Spower Kesintisiz Güç Kaynaları, Voltaj Regülatörleri ve Akülerin Türkiye ve diğer Orta Doğu ve Afrika ülkerine satış ve satış sonrası hizmerlerini yapmaktadır.

0 +
Referans

Dünyanın farklı lokasyonlarında ve Türkiye de 2000 den fazla referans ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

0 +
Bayi ve Servis

Türkiye ve Yurt Dışında geniz bayi ve Distribütör ağı ile Satış sonrası servis ağımız bulunmaktadır.

supportmini
02. Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinden taviz yok.

SPower Energy Müşterilerinden ve çözüm ortaklarında aldığınız ürün ve hizmet kalitesini yakından takip ederek, sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Satış sonrası hizmetlerimizde ürünlerimiz ilk kurulduğu günden bugüne seri numaraları ile takip edilmekte ve müşteri bilgilerini bünyemizde gizli tutmaktayız.

03. Yer ve Konum

Spower Energy

İstanbul/ Türkiye merkezli firmamız merkezi Levent olarak yönetilmekte olup, Şişli Perpa ticaret merkezinde Toptan ve Perakende satış mağazamız bulunmtakdır. Ayrıca Özbekistan, Sudan ve Qatar da kendi ofislerimiz bulunmakta olup, projelerinizde çözüm ortaklarımızın daima yanındayız.

04. Çözüm ortaklarımız.

Farklı sektörlerde birçok müşterimiz ve çözüm ortağımız ile bize katılın.

05. Yönetim Kadromuz

Takım Liderlerimiz